KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA❤️

JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad üles kõiki välja selgitama KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA❤️

Üleskutsest võtame osa ka Jõgeva vallas kõigi toredate inimestega, et näidata – Eesti suurim süda on Jõgeval!

See tähendab, et ootame Teid kõiki juba 12. veebruaril kell 12:00 Jõgeva linnastaadionile, et kõigiga koos moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile.

Tänavu on südameaktsioon veel erilisema tähendusega. Kuna keerulised ja kurvad sõjasündmused on tõstatanud palju tõsiseid probleeme, siis on praegusel ajal lootuse ja koostöö väärtustamine veelgi olulisem. Avaldame algatusega toetust ka Ukraina rahvale!

💗Just sõbrapäeval, 14. veebruaril, avaldatakse kõik südamepildid üle Eesti ning antakse välja EESTI SUURIMA SÜDAMEGA KOHA tiitel.

💗Mis? Ülekutse jagada lootust ja ühtehoidvust ning teha Jõgeva valla inimestega üks suur südamepilt

💗Millal? Pühapäeval, 12. veebruaril kell 12:00

💗Kus? Jõgeva linnastaadionil

Eesti Suurim Süda sai alguse möödunud aasta sõbrapäeva eel, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Kokku tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika 2022. aastal võitis Valga/Valka ühisrinne. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku! 🥳 Toome tänavu kokku ka kõik need, keda eelmisel aastal südametes polnud! Liituma on oodatud igas vanuses inimesed koos perega, aga ka ettevõtted ja erinevad kollektiivid!