III MEISTERDUSLAAGER

15.-17.06 toimus Jõgeva valla noortekeskuste ühine meisterduslaager. Järjekorras juba III korda toimunud laager leidis aset Udu talus ja tegevustest sai osa 30 Jõgeva valla noort. Peamiselt need noored, kes igapäevaselt noortekeskuste meisterdusringides aktiivselt kaasa löövad.

Selle aasta laagri üheks suunaks oli heategevus, mis tähendab, et töötubade käigus valminud esemed lähevad heategevuseks. Näiteks valmistati vaprushelmeid, mis on loodud krooniliste haigustega laste ravi toetamiseks. Lisaks meisterdati poekotte ja õlemagneteid, mida on igaühel võimalik soetada Paunvere laadal, kus Palamuse meisterdusringi lapsed on müümas heategevuslikul eesmärgil õnneloosi.

Lisaks külastasid meid Keskkonnaametist Elo Raspel ja Kaitseliidu rändinstruktor Mikk Lind, kes õpetasid tegema kalapüügiõngesid ja jagasid kalastusalaseid teadmisi.

Lähemalt saime veel tuttavaks politsei teenistuskoerte ja koerajuhtide tööga, õppisime juhtima roboteid ja mängisime seebihokit.

Silver Ulvik õpetas meid üheskoos trumme mängima ja Vaimastvere noorsootöötaja Hispaania tantsu ja mängu mängima. Tegime tutvust hispaaniakeelsete sõnade ja toitudega.

Aitäh Sulle, kes sa meie laagris aitasid tegevust või töötuba läbi viia! Suvi sai hoogsalt sisse juhatatud.

Aitäh sponsoritele, kes aitasid laste jaoks laagri magusaks muuta.

Aitäh Terminali tankla, lapsed olid väga õnnelikud oma ilusate uute veepudelite üle!

Aitäh Minimelts, teie jäätis tõi rõõmu ja värskendust!

Aitäh Tridens, teie kommid ja šokolaadid panid kõigi laste silmad särama! ?

Aitäh noorsootöötajad!