Spordiklubid

Spordiklubi Forte: korvpall poisid, võimlemine tüdrukud, tervisespordiürituste läbiviimine
Ergo Prave
5190 1165
ergo.prave@mail.ee

Ramm, Jõgeva raskejõustikuklubi: maadlus, akrobaatika, tervisespordiürituste korraldamine
Aimur Säärits
514 7489
aimur@sarkasport.ee

Jõgeva spordiklubi Noorus-96 MTÜ: uisutamine, jalgpall
Igor Orlov
504 4848
igor100@hot.ee

Jõgeva kergejõustikuklubi Harta: kergejõustik
Piret Koll
5552 1469
piretkoll@hot.ee

Tenniseklubi Artemis MTÜ: tennis
Hillar Sibul
5804 7474
hillarsibul1@hot.ee

Spordiklubi W-Willem: võrkpall
Indrek Tammel
504 7539
it@atammel.ee

Jõgeva spordiklubi Visa: suusatamine, maastikujooks, orienteerumine
Toomas Puss
5556 8233
pusstoomas@gmail.com

Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi: kergejõustik, võrkpall, jalgpall, male, kabe, bridž, petank
Uno Valdmets
unovaldmets@gmail.com

Spordiklubi Pedja MTÜ: jäähoki, jalgpall
Kaido Poom
5660 3514
kaido.poom@mail.ee

Jõgeva spordiklubi Tähe: saalihoki
Marko Saksing
502 4549
sktahe@sktahe.ee

Linnamäe krossiklubi: motokross
Villu Ventonen
5555 1787
info@linnamae.ee

Seltsing Jõgeva Serv: võrkpall
Tiiu Õunap
521 3982 Marju Kaarjärv
521 8371
tiiuounap66@gmail.com

Spordiklubi Illi: male, jalgpall
Tiit Lääne
508 6580

Jõgeva Kabeklubi MTÜ
Ülar Poom
505 8239
ylar@orthez.ee

Jõgeva Bridžiklubi MTÜ
Ülis Riisalu
510 0744
ylis@totu.ee

SK BadMint: sulgpall
Koit Kesamaa
506 1430
koitkesamaa71@gmail.com

Palamuse spordiklubi: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Ellen Kliiman
kliimanellen@gmail.com

Kultuuri- ja spordiklubi TORMA MTÜ
Raivo Tralla
505 1599, 5347 0006
raivo@kuremaaujula.ee

MTÜ MC Jõgeva
Eigo Ellison
jogevamc@jogevamc.ee

Linnuse Paganad MTÜ
Kalev Jalasto
508 3146, 528 8375, 503 7232
lpaganad@hot.eepiceag@hot.ee

Spordiklubi Torma Sport
Aarne Neimann
520 2235
aarne@torma.ee

Jõgeva Discgolfiklubi
Kadi Pint
5696 9878
jogeva.discgolf@gmail.com

Vooremaa Viburada MTÜ
Tiina Laurisson
503 7065
vooremaa.viburada@gmail.com

Jõu ja Tervise Selts MTÜ: jõutreening
Ailer Mõtsar
5271224

Spordiklubi Contra MTÜ: korvpall, kergejõustik
Vallo Väljaots
5041025

Vaimastvere Võrriklubi MTÜ: motosport
Ehtel Valk
5565 2559