Spordiklubid

Spordiklubi Forte
Ergo Prave
+372 5190 1165
ergo.prave@mail.ee

Ramm, Jõgeva raskejõustikuklubi
Aimur Säärits
+372 514 7489
aimur@sarkasport.ee

Jõgeva spordiklubi Noorus-96 MTÜ
Igor Orlov
+372 504 4848
igor100@hot.ee

Jõgeva kergejõustikuklubi Harta
Piret Koll
+372 5552 1469
piretkoll@hot.ee

Tenniseklubi Artemis MTÜ
Hillar Sibul
+372 5804 7474
hillarsibul1@hot.ee

Spordiklubi W-Willem
Indrek Tammel
+372 504 7539
it@atammel.ee

Jõgeva spordiklubi Visa
Toomas Puss
+372 5556 8233
pusstoomas@gmail.com

Jõgevamaa Spordiveteranide Klubi
Uno Valdmets
unovaldmets@gmail.com

Spordiklubi Pedja MTÜ
Kaido Poom
+372 5660 3514
kaido.poom@mail.ee

Jõgeva spordiklubi Tähe
Marko Saksing
+372 502 4549
sktahe@sktahe.ee

Linnamäe krossiklubi
Villu Ventonen
+372 5555 1787
info@linnamae.ee

Seltsing Jõgeva Serv
Tiiu Õunap
+372 521 3982
tiiuounap66@gmail.com

Spordiklubi Illi
Tiit Lääne
+372 508 6580

Jõgeva Kabeklubi MTÜ
Ülar Poom
+372 505 8239
ylar@orthez.ee

Jõgeva Bridžiklubi MTÜ
Ülis Riisalu
+372 510 0744
ylis@totu.ee

Tantsustuudio Cestants MTÜ
Kristel Saar
+372 5343 3449
cestants@gmail.com

Fitness Office MTÜ
Levo Kirn
+372 5566 8326
levo.kirn@mail.ee

FC Jõgeva Wolves MTÜ
Kervin Kull
+372 5909 4722
kervin.kull@gmail.com

SK BadMint
Koit Kesamaa
+372 506 1430
koitkesamaa71@gmail.com

Palamuse spordiklubi
Ellen Kliiman
kliimanellen@gmail.com

Kultuuri- ja spordiklubi TORMA MTÜ
Raivo Tralla
+372 505 1599
raivo@kuremaaujula.ee

MTÜ MC Jõgeva
Igor Ellison
jogevamc@jogevamc.ee

Linnuse Paganad MTÜ
Kalev Jalasto
+372 508 3146
lpaganad@hot.ee, piceag@hot.ee

Spordiklubi Torma Sport
Aarne Neimann
+372 520 2235
aarne@torma.ee

Jõgeva Discgolfiklubi
Kadi Pint
+372 5696 9878
jogeva.discgolf@gmail.com

Vooremaa Viburada MTÜ
Tiina Laurisson
+372 503 7065
vooremaa.viburada@gmail.com

Jõu ja Tervise Selts MTÜ
Ailer Mõtsar
+372 5271224

Spordiklubi Contra MTÜ
Vallo Väljaots
+372 504 1025

Vaimastvere Võrriklubi MTÜ
Ehtel Valk
+372 5565 2559